Background Image (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Medium
te: మధ్యస్థం
