Backstop Generator (2.0.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Languages
ur: زبانیں

en: debug
ur: تفصیلات

en: Bundle
ur: بنڈل
