Backup Database (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Download
hu: Letölt

en: None
hu: Nincs

en: No data
hu: Nincs adat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Created
hu: Létrehozva

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Location
hu: Helyszín

en: Cron
hu: Időzítő

en: Databases
hu: Adatbázisok

en: Local
hu: Helyi

en: Where
hu: Hol

en: Backup Database
hu: Adatbázis mentése

en: Tables
hu: Táblázatok
