Backup Database (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Path
ml: വഴി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന
