Backup and Migrate (5.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et
