baguetteBox.js (2.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Width
ne: चौडाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
