Baidu Map (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Normal
ne: साधारण

en: Hidden
ne: लुकेको
