Baidu Map (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Normal
nl: Normaal

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Light
nl: Licht

en: Data Source
nl: Databron

en: Pan
nl: Kaart verschuiven

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Alternate Text
nl: Alternatieve tekst ('alt')

en: Dark
nl: Donker

en: - any -
nl: - alle -
