Baidu Map (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Normal
ur: عمومی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
