barnettechetJLB (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Core
lt: Branduolys

en: Menu
lt: Meniu

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: wide
lt: platus

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
