Bartik (1.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: ›
ur: ‹
