Base Bootstrap 4 (3.0.0-alpha0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Close
lt: Uždaryti

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
