BaseCore (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Home
ur: مرکز

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Container
ur: کنٹینر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Normal
ur: عمومی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
