BaseCore (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: API Key
lt: API raktas

en: Normal
lt: Normalus

en: Qty
lt: Vnt

en: By
lt: Sukūrė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Show
lt: Rodyti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: on
lt: -

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Pink
lt: Rožinė

en: Global
lt: Globalus

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Yellow
lt: Geltona

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Wide
lt: Platus

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
