BaseCore (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site name
az: Sayt adı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: By
az: Tərəfindən

en: Pattern
az: Nümunə

en: Show
az: Göstər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Gray
az: Boz

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Global
az: Qlobal

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü
