BaseCore (1.0.5) - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Legal
nl: Juridisch

en: Default
nl: Standaard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Layout
nl: Lay-out

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Normal
nl: Normaal

en: Effects
nl: Effecten

en: Qty
nl: Aant

en: By
nl: Door

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Pattern
nl: Patroon

en: Show
nl: Weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: Fade
nl: Vervaag

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: on
nl: op

en: Gray
nl: Grijs

en: Purple
nl: Paars

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Pink
nl: Roze

en: Global
nl: Algemeen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Orange
nl: Oranje

en: Local
nl: Lokaal

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: fade
nl: vervagen

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Yellow
nl: Geel

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Search...
nl: Zoek...

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Dark
nl: Donker

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Headings
nl: Koppen

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Wide
nl: Breed

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.

en: Rounded
nl: Afgerond

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Shade
nl: Schaduw

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
