BaseCore (1.0.0-beta8) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: Separator
ca: Separador

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Qty
ca: Quantitat

en: By
ca: Per

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Pattern
ca: Patró

en: Show
ca: Mostra

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Buttons
ca: Botons

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: on
ca: a

en: Gray
ca: Gris

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Featured
ca: Distintiu

en: Yellow
ca: Groc

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Search...
ca: Cerca...

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Dark
ca: Fosc

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Wide
ca: Ample

en: Last page
ca: Última pàgina

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Highlighted Top
ca: Destacat superior
