Basic (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Host
hy: Հոսթ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Port
hy: Պորտ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
