Basic cart (8.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Total price
sr: Укупна цена
