Basic cart (8.x-3.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Language
hi: भाषा

en: Block Title
hi: ब्लॉक शीर्षक

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Top
hi: ऊपर

en: Text
hi: लेख

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Email
hi: ईमेल

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Bottom
hi: तल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Float
hi: फ्लोट
