Basic cart (8.x-4.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: Block Title
ur: بلاک کا عنوان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Float
ur: کسری عدد
