Basic cart (8.x-6.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Block Title
ml: ബ്ലോക്ക് തലക്കെട്ട്

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്
