Basic Cart (8.x-8.6) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Quantity
ar: الكمية

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Message
ar: الرسالة

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Price
ar: السعر

en: Address
ar: العنوان

en: Checkout
ar: الأداء

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Products
ar: المنتجات

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: View cart
ar: مشاهدة السلة

en: Checkout settings
ar: إعدادات الأداء
