Basic Shibboleth Authentication (3.0.8) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
