Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: yes
ne: हो

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: no
ne: हैन

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Color
ne: रंग

en: Permission
ne: अनुमति

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
