Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.4) - en to ca translation catalogue (100 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: yes
ca: sí

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: link
ca: enllaç

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Contacts
ca: Contactes

en: Filter
ca: Filtra

en: Source string
ca: Cadena font

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Widget
ca: Giny

en: Price
ca: Preu

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Payment
ca: Pagament

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Discount
ca: Descompte

en: Order history
ca: Històric de comandes

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Templates
ca: Plantilles

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation
ca: Traducció

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Permission
ca: Permís

en: Surname
ca: Cognoms

en: Rate
ca: Impost

en: Service
ca: Servei

en: Restore
ca: Restaura

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Save translations
ca: Desa les traduccions

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Button text
ca: Text del botó

en: Settings page
ca: Pàgina de paràmetres

en: Continue shopping
ca: Seguiu comprant

en: View order
ca: Mostra la comanda

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text

en: Sum
ca: Suma

en: Displays rows in a table.
ca: Mostra les files en una taula.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Mask
ca: Màscara

en: String contains
ca: La cadena conté

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ca: Deixeu-ho en blanc per a mostrar totes les cadenes. La cerca és sensible a les majúscules i minúscules.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: Filter translatable strings
ca: Filtra les cadenes que es poden traduir

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Not specified
ca: Sense especificar

en: Master
ca: Mestre

en: Extra fields
ca: Camps addicionals

en: The strings have been saved.
ca: S'han desat les cadenes.

en: In Context
ca: En context

en: Link to the @entity_label
ca: Enllaça a @entity_label

en: Confirm removal
ca: Confirma l'eliminació
