Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.4) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Status
ht: Eta

en: yes
ht: Wi

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Not specified
ht: Pa espesifye
