Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.4) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: yes
ku: بەڵێ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: no
ku: نەخێر

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Save translations
ku: وه‌رگێڕان پاشه‌ که‌وت بکه‌

en: String contains
ku: ڕیزبەند تێیدایە

en: Required field
ku: خانەی پێویست

en: Filter translatable strings
ku: پاڵاوتنی ڕیزبەندە شیاوەکان بۆ وەرگێڕان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
