Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.4) - en to pl translation catalogue (111 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: yes
pl: tak

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: link
pl: odnośnik

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Filter
pl: Filtr

en: Source string
pl: Napis oryginalny

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Payment
pl: Płatność

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Color
pl: Kolor

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Template
pl: Szablon

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: to
pl: do

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: from
pl: od

en: Discount
pl: Rabat

en: Order history
pl: Historia zamówień

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Templates
pl: Szablony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Rate
pl: Oceń

en: Restore
pl: Przywróć

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Save translations
pl: Zapisz tłumaczenia

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Settings page
pl: Strona konfiguracji

en: Shipping cost
pl: Koszt dostawy

en: Continue shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: Buy
pl: Kup

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Text settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Sum
pl: Suma

en: Displays rows in a table.
pl: Wyświetla elementy w tabeli.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Mask
pl: Maska

en: String contains
pl: Napis zawiera

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
pl: Nie należy wypełniać pola, jeśli wyświetlone mają zostać wszystkie napisy. Wielkość wpisywanych liter ma znaczenie.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Required field
pl: Pole wymagane

en: Filter translatable strings
pl: Filtruj napisy do tłumaczenia

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Add a product
pl: Dodaj produkt

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Not specified
pl: Nieokreślone

en: Apply changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Master
pl: Główny

en: Extra fields
pl: Dodatkowe pola

en: Popup message
pl: Wiadomość w wyskakującym oknie

en: Trash can
pl: Kosz

en: Add an order
pl: Dodaj zamówienie.

en: The strings have been saved.
pl: Łańcuchy znaków zostały zapisane.

en: In Context
pl: W kontekście

en: Link to the @entity_label
pl: Odnośnik do @entity_label

en: Confirm removal
pl: Potwierdź usunięcie
