Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.5) - en to hy translation catalogue (47 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: yes
hy: այո

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Save translations
hy: Պահպանել թարգմանությունները

en: String contains
hy: Տողը պարունակում է

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
hy: Բոլոր տողերը ցույց տալու համար թողնել դատարկ. Որոնումը  զգայուն է:

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
