Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.5) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Save translations
my: ဘာသာပြန်များအား သိမ်းဆည်းရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
