Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.9) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: yes
bo: ཡིན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: no
bo: མིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Source string
bo: ཁུངས་ཡིག་ཕྲེང་།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Save translations
bo: བསྒྱུར་ཡིག་ཉར་བ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Displays rows in a table.
bo: རེའུ་མིག་ཞིག་གི་ནང་དུ་ཕྲེང་མངོན་པ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: String contains
bo: ཡིག་ཕྲེང་དུ་འདུས་པའི་ཡི་གེ

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bo: སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ཡིག་ཕྲེང་ཡོངས་སྟོན་པ་དང་། འཚོལ་བཤེར་བྱེད་དུས་ཆེ་འབྲི་དང་ཆུང་འབྲི་ལ་ཁྱད་པར་ཡོད།

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Filter translatable strings
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད་རུང་བའི་ཡིག་ཕྲེང་ཚགས་རྒྱག་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
