Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.9) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: days
ga: laethanta

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Surname
ga: Sloinne

en: Shop
ga: Siopa
