Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.9) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: yes
mk: да

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
