Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.9) - en to mn translation catalogue (41 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: yes
mn: тийм

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: link
mn: холбоос

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Save translations
mn: Орчуулгыг хадгалах
