Drupal AlternativeCommerce (Basket) (2.1.9) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: no
ug: ياق

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Color
ug: رەڭ

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Rate
ug: باھا

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: String contains
ug: String  مەزمۇنى

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ug: بارلىق سۆز-جۈملىلەرنى كۆرسىتىش ئۈچۈن بوش ئورون قويۇڭ. ئىزدەش نەتىجىسى case sensitive.

en: Filter translatable strings
ug: تەرجىمە قىلىنىدىغان سۆز-جۈملىلەرنى سۈزۈش
