AlternativeCommerce PayPal Checkout (1.0.1-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Layout
ja: レイアウト

en: Payment
ja: 決済

en: Color
ja: 色

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Sum
ja: 合計
