BAT online reservations for Drupal (11.1.0-beta5) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Height
az: Hündürlüyü

en: State
az: Dövlət

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Pattern
az: Nümunə

en: Duration
az: Müddət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Change
az: Dəyişmək

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Create @name
az: @name yaradın

en: exposed
az: məruz

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki
