Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Types
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
