Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Unit
sr: Јединица

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Locked
sr: Закључан

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
