Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (119 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Types
fa: انواع

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Event
fa: رویداد

en: ID
fa: شناسه

en: type
fa: نوع

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Type name
fa: نام نوع

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Events
fa: رویدادها

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Color
fa: رنگ

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Optional
fa: اختیاری

en: Operation
fa: عملکرد

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Units
fa: واحدها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Apply
fa: تایید

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: types
fa: انواع

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Bundle
fa: بسته

en: Start year
fa: سال شروع

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر فیلد را خالی بگذارید زمان ثبت فرم به عنوان زمان در نظر گرفته می شود

en: Save and publish
fa: ذخیره و انتشار

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Owned by @name
fa: متعلق به @name

en: New order
fa: سفارش جدید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد که هر کنشی را بر روی @entity_type اجرا کنند.

en: Create @entity_type of any type
fa: ايجاد @entity_type از هر نوع

en: Edit own @entity_type of any type
fa: ویرایش @entity_type خود از هر نوعی

en: Edit any @entity_type of any type
fa: ویرایش هر @entity_type از هر نوعی

en: View own @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی @entity_type خود از هر نوعی

en: View any @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی هر @entity_type از هر نوعی

en: Create %bundle @entity_type
fa: ایجاد @entity_type از نوع %bundle

en: Edit own %bundle @entity_type
fa: ویرایش @entity_type های خود از نوع %bundle

en: Edit any %bundle @entity_type
fa: ویرایش هر @entity_type از نوع %bundle

en: View own %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی @entity_type های خود از نوع %bundle

en: View any %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی هر @entity_type از نوع %bundle

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).

en: Save and keep published
fa: ذخیره و منتشر شده بماند

en: Save and unpublish
fa: ذخیره و عدم انتشلر

en: Save and keep unpublished
fa: ذخیره و منتشر نشده بماند
