Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (58 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Types
bg: Типове

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус

en: Calendar
bg: Календар

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят

en: Optional
bg: По желание

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Add type
bg: Добави тип

en: Apply
bg: Търси

en: Create @name
bg: Създай @name
