Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
