Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Types
os: Типтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
