Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha3) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
