Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
