BAT online reservations for Drupal (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Unit
sr: Јединица

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Locked
sr: Закључан

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
