Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (121 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Types
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: States
ca: Estats

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: State
ca: Estat

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Configuration
ca: Configuració

en: Optional
ca: Opcional

en: Pattern
ca: Patró

en: Operation
ca: Operació

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Unit
ca: Unitat

en: Units
ca: Unitats

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Apply
ca: Aplica

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Raw
ca: Cru

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Start year
ca: Any d'inici

en: exposed
ca: exposat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Save and publish
ca: Desa i publica

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
ca: Permet als usuaris fer qualsevol acció en un @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
ca: Crea un @entity_type de qualsevol tipus

en: Edit own @entity_type of any type
ca: Edita @entity_type propi de qualsevol tipus

en: Edit any @entity_type of any type
ca: Edita qualsevol @entity_type de qualsevol tipus

en: Create %bundle @entity_type
ca: Crea %bundle @entity_type

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: grouped
ca: agrupat

en: Delete any %bundle @entity_type
ca: Elimina qualsevol %bundle @entity_type

en: Save and keep published
ca: Desa i mantingues publicat

en: Save and unpublish
ca: Desa i retira

en: Save as unpublished
ca: Desa com a no publicat

en: Save and keep unpublished
ca: Desa i mantingues retirat

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)
