Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Fri
dz: སྤེན།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
