Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Types
sl: Tipi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Dates
sl: Datumi
